Aktualności

Zapytanie ofertowe dotyczące na bieżącą obsługę informatyczną oraz nadzór nad posiadanymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu informatycznego.

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W IZABELINIE

ul. 3-go Maja 42 05-080 IZABELIN

tel. 22-7227995 fax. 22-7218551 e-mail: gops@izabelin.pl

Czytaj więcej „Zapytanie ofertowe dotyczące na bieżącą obsługę informatyczną oraz nadzór nad posiadanymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu informatycznego.”

Dzień Pracownika Socjalnego

Wszystkim naszym koleżankom i kolegom z okazji naszego święta życzymy mnóstwa siły, cierpliwości, wytrwałości, zaangażowania i miłości, szczególnie w tych trudnych czasach w jakich obecnie przyszło nam żyć.
Życzymy Wam, aby Wasza praca nie poszła w niepamięć… 🌷🌷🌷
Kierownik i Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Izabelinie

Powszechny spis rolny

Izabelin19.11.2020 r.

 

Drodzy Mieszkańcy,

 

Tylko do końca listopada potrwa Powszechny Spis Rolny. To dla naszej gminy bardzo ważne badanie – dzięki danym zebranym w spisie będziemy wiedzieć, ilu mamy rolników, jakie są ich potrzeby i jak możemy im pomagać. Dlatego bardzo liczę na to, że każdy użytkownik gospodarstwa rolnego mieszkający w naszej gminie podejdzie do tego obowiązku poważnie i spisze swoje gospodarstwo rolne.

 

Dlaczego tak gorąco o to apeluję? Jeśli w spisie nie weźmie udziału każda osoba do tego zobowiązana, dane nie będą dostatecznie miarodajne, a my w gminie będziemy mieli bardzo trudne zadanie, żeby wspierać naszych rolników. Nie da się przecież prowadzić skutecznych działań skierowanych do rolników, jeśli nie mamy o nich dostatecznej wiedzy. Dodatkowo, im więcej rolników z naszej gminy spisze się przez Internet, tym większa szansa na wygranie atrakcyjnych nagród (sportowych i edukacyjnych) przeznaczonych dla naszych szkół i przedszkoli, do wykorzystania na zajęciach przez nasze dzieci czy wnuki.

 

Wśród mieszkańców naszej gminy są zapewne osoby, które zastanawiają się, czy podlegają obowiązkowi spisowemu. Prowadzą na przykład działalność rolniczą na małą skalę lub mają grunt rolny, którego nie użytkują. W takich przypadkach należy kontaktować się z infolinią spisową dostępną pod numerem 22 279 99 99 i wyjaśnić tę sprawę.

 

W razie jakichkolwiek pytań związanych z Powszechnym Spisem Rolnym zachęcam też serdecznie do kontaktu z Infolinią spisową gdzie można uzyskać wyczerpujące informacje.

 

Na koniec podkreślę to wyraźnie: dla naszej gminy liczy się każdy wypełniony formularz!

 

 

 

Z wyrazami szacunku

 

/-/ Dorota Zmarzlak

Wójt Gminy Izabelin

Gminny Komisarz Spisowy