Pracownicy

DYREKTOR GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

KSIĘGOWOŚĆ i KADRY

WYDZIAŁ DS. POMOCY I ASYSTY RODZINNEJ

PRACOWNICY SOCJALNI

  • Emilia Bogucka
    Specjalista pracy socjalnej
    e.bogucka@izabelin.pl, tel. 22 722 89 45
  • Marlena Ochota
    Starszy specjalista pracy socjalnej p.o. koordynatora
    m.ochota@izabelin.pl, tel. 22 722 79 95
  • Magdalena Białas
    Pracownik socjalny
    m.bialas@izabelin.pl, tel. 22 722 89 45

ASYSTENT RODZINY:

WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

  • Magdalena Grabowska
    Kierownik, Specjalista ds. funduszu alimentacyjnego świadczeń rodzinnych i świadczeń
    wychowawczych, Karta Dużej Rodziny
    m.grabowska@izabelin.pl, tel. 22 722 89 40

PRACOWNICY

  • Małgorzata Wąsik
    Starszy Specjalista ds. Świadczeń rodzinnych
    m.wasik@izabelin.pl, tel. 22 722 89 49
  • Renata Sulima
    Specjalista do spraw funduszu alimentacyjnego świadczeń rodzinnych i świadczeń
    wychowawczych
    r.sulima@izabelin.pl, tel. 22 722 89 49
  • Janina Jakóbiak
    Specjalista ds. Świadczeń rodzinnych
    j.jakobiak@izabelin.pl, tel. 22 722 79 95
  • Ewelina Kierner
    Specjalista ds. świadczenia wychowawczego, Karty Rodzina 3+
    e.kierner@izabelin.pl, tel. 22 722 89 40
  • Wojciech Cianciara
    Inspektor Ochrony Danych
    iod@gops.izabelin.pl
  • Patrycja Bykowska
    Inspektor ds. administracyjno – organizacyjnych
    p.bykowska@gops.izabelin.pl, tel. 22 722 79 95